WEBINARIA

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.17:00

You and AI – jak sprawić żeby to była dobrana para?


W trakcie prezentacji opowiem o tym, jak projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu AI w PKO Banku Polskim, ze szczególnym naciskiem na wdrożenie bankowości konwersacyjnej w ramach projektu You & AI. Pochwalę się praktycznymi zastosowaniami i wynikami, ale też opowiem o ryzykach i wyzwaniach przy wdrażaniu tak zaawansowanych technologii.


Kamil Konikiewicz - Dyrektor Biura Rozwoju Sztucznej Inteligencji

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.18:00-19:00

Innowacje w praktyce - Blockchain w PKO Banku Polskim


Prezentacja dotyczyć będzie implementacjI rozwiązań innowacyjnych opartych o blockchain w PKO Banku Polskim oraz działania banku w zakresie rozwoju technologii w Polsce.


Grzegorz Lisiewski - Technical Product Owner

SOBOTA, 19 CZERWCA - GODZ.10:00

Dlaczego warto inwestować w zadowolenie klienta i jaki to może mieć wpływ na Twój biznes?


Podczas prezentacji postaramy się odpowiedzięc na pytania: Jaką rolę pełni dziś klient w tworzeniu rozwiązań biznesowych? Od czego zacząć, by osiągnąć jak największy efekt? Jak zachęcić organizację do tworzenia rozwiązań pro-klienckich?


Adrian Ziemkiewicz - Strateg cenowy i ekspert Customer Experience

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.17:45

Czy bank może być sprzedawcą książek?


W trakcie prozentacji opowiem o podejściu banku do rozwoju usług dodanych w ramach aplikacji bankowości elektronicznej oraz o trendach zwiazanych z VAS-ami na rynku polskim i zagranicznym.


Michał Kalinowski - Ekspert w Biurze Rozwoju Chmurowych Usług Cyfrowych i Usług Dodanych

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.18:00

Chmura z perspektywy nie tylko architektury IT banku


Podczas prezentacji opowiem o dylematach architektonicznych i aspektach, które należy uwzględniać podczas budowy rozwiązań w chmurze. Przedstawię różne modele świadczenia usług chmurowych, strategie budowy i migracji aplikacji.


Andrzej Żukowski - Architekt IT / Cloud Solutions Architect

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.18:30

Automatyzacja procesów wytwórczych i wydawniczych w PKO Banku Polskim


W trakcie prezentacji opowiem o tym, jak wygląda w banku proces wytwórczy aplikacji i jak łączy się on z procesem wydawniczym w kontekście chmury.


Marcin Grandicki - Architekt IT

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.19:00

Robotyzacja i automatyzacja procesów w PKO Banku Polskim


W trakcie prezentacji opowiem o celu i zasadach wykorzystania robotyzacji z wykorzystaniem aktualnych technologii i możliwości jakie dają nowoczesne narzędzia klasy RPA.


Łukasz Skrybuś - Menadżer ds. Robotyzacji

SOBOTA, 19 CZERWCA - GODZ.12:00

SB Jak zaprezentować rozwiązanie?


Jak wybrać temat prezentacji? Czy warto robić dry-runy? Co przykuje uwagę jury? Jak storytelling i storyboarding mogą pomóc Ci stanąć na podium? O tym i o innych wskazówkach opowie Wam Jarek Sokolnicki, Head of Microsoft Technology Center w Polsce.


Jarosław Sokolnicki - Microsoft Technology Center Lead Dyrektor Centrum Technologii Microsoft

SOBOTA, 19 CZERWCA - GODZ.10:30

SB O sztuce prototypowania w IT. Czyli dlaczego nie zaczynać projektu od pisania własnej bazy danych. Chmura w tle.


Obecnie budowa rozwiązań IT to tak naprawdę składanie programów z klocków. Mogą to być bardziej niskopoziomowe rozwiązania (jak baza danych czy biblioteka JavaScript) ale także wysoko poziomowe jak cały framework „formatek” do wprowadzania danych czy gotowe rozwiązania do zarządzania projektem zintegrowane z repozytorium kodu źródłowego. W tej sesji przyjrzymy się jakie mamy narzędzia i w jaki sposób można myśleć w IT tak, by przy najmniejszym wysiłku najszybciej osiągnąć założone cele. Uwaga! Będziemy skakać po RÓŻNYCH technologiach.


Tomasz Kopacz - Cloud Solution Architect - Microsoft