WEBINARIA

*Dostępne tylko dla zarejestrowanych uczestników

Bycie astrogatorem na Niezwyciężonym to więcej, niż tylko wyzwania podczas podróży czasoprzestrzennych. To także szansa na zdobycie unikatowej wiedzy, dlatego w trakcie Hack4Lem będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowych webinarach, które pomogą Ci osiągnąć sukces w trakcie misji.

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.17:10

You and AI – jak sprawić żeby to była dobrana para?


W trakcie prezentacji opowiem o tym, jak projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu AI w PKO Banku Polskim, ze szczególnym naciskiem na wdrożenie bankowości konwersacyjnej w ramach projektu You & AI. Pochwalę się praktycznymi zastosowaniami i wynikami, ale też opowiem o ryzykach i wyzwaniach przy wdrażaniu tak zaawansowanych technologii.


Kamil Konikiewicz - PKO Bank Polski

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.17:30

Innowacje w praktyce - Blockchain w PKO Banku Polskim


Prezentacja dotyczyć będzie implementacjI rozwiązań innowacyjnych opartych o blockchain w PKO Banku Polskim oraz działania banku w zakresie rozwoju technologii w Polsce.


Grzegorz Lisiewski - PKO Bank Polski

Mariusz Ziemba - PKO Bank Polski

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.17:55

Czy bank może być sprzedawcą książek?


W trakcie prozentacji opowiem o podejściu banku do rozwoju usług dodanych w ramach aplikacji bankowości elektronicznej oraz o trendach zwiazanych z VAS-ami na rynku polskim i zagranicznym.


Michał Kalinowski - PKO Bank Polski

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.18:15

Chmura z perspektywy nie tylko architektury IT banku


Podczas prezentacji opowiem o dylematach architektonicznych i aspektach, które należy uwzględniać podczas budowy rozwiązań w chmurze. Przedstawię różne modele świadczenia usług chmurowych, strategie budowy i migracji aplikacji.


Andrzej Żukowski - PKO Bank Polski

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.18:40

Automatyzacja procesów wytwórczych i wydawniczych w PKO Banku Polskim


W trakcie prezentacji opowiem o tym, jak wygląda w banku proces wytwórczy aplikacji i jak łączy się on z procesem wydawniczym w kontekście chmury.


Marcin Grandicki - PKO Bank Polski

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.19:00

Robotyzacja i automatyzacja procesów w PKO Banku Polskim


W trakcie prezentacji opowiem o celu i zasadach wykorzystania robotyzacji z wykorzystaniem aktualnych technologii i możliwości jakie dają nowoczesne narzędzia klasy RPA.


Łukasz Skrybuś - PKO Bank Polski

PIĄTEK, 18 CZERWCA - GODZ.19:20

Róbcie co NALEŻY: Odpowiedzialność inżynierów i IT w świecie przyszłości


Jako osoby ze świata technologii, w świecie który jest napędzany oprogramowaniem, macie dużo większą odpowiedzialność niż kiedykolwiek. A Wasza praca staje się coraz bardziej skomplikowana i dotykająca nie tylko technologii. Kwestie etyczne, odpowiedzialności społecznej, cyfrowego włączenia - są bardzo ważne dla i w pracy, którą wykonujecie. Nie zawsze o tym myślimy (bo to zajmuje czas i zasoby), ale może warto pochylić się nad tym, żeby przyszłość nasza i naszych dzieci miała lepsze barwy. W trakcie mojej sesji spróbuję podsumować i zasugerować rzeczy, które możecie robić w swojej pracy, aby te ważne jej aspekty również były dotknięte niejako przy okazji. Tak, abyście na koniec mieli pewność (albo chociaż przekonanie), że ta przyszłość bazująca na technologii jest dokładnie taką w jakiej chcielibyście żyć.


Mariusza Kędziora - Microsoft

SOBOTA, 19 CZERWCA - GODZ.10:00

Dlaczego warto inwestować w zadowolenie klienta i jaki to może mieć wpływ na Twój biznes?


Podczas prezentacji postaramy się odpowiedzięc na pytania: Jaką rolę pełni dziś klient w tworzeniu rozwiązań biznesowych? Od czego zacząć, by osiągnąć jak największy efekt? Jak zachęcić organizację do tworzenia rozwiązań pro-klienckich?


Adrian Ziemkiewicz - PKO Bank Polski

SOBOTA, 19 CZERWCA - GODZ.10:20

O sztuce prototypowania w IT. Czyli dlaczego nie zaczynać projektu od pisania własnej bazy danych. Chmura w tle.


Obecnie budowa rozwiązań IT to tak naprawdę składanie programów z klocków. Mogą to być bardziej niskopoziomowe rozwiązania (jak baza danych czy biblioteka JavaScript) ale także wysoko poziomowe jak cały framework „formatek” do wprowadzania danych czy gotowe rozwiązania do zarządzania projektem zintegrowane z repozytorium kodu źródłowego. W tej sesji przyjrzymy się jakie mamy narzędzia i w jaki sposób można myśleć w IT tak, by przy najmniejszym wysiłku najszybciej osiągnąć założone cele. Uwaga! Będziemy skakać po RÓŻNYCH technologiach.


Tomasz Kopacz - Microsoft

SOBOTA, 19 CZERWCA - GODZ.10:40

Jak zaprezentować rozwiązanie?


Jak wybrać temat prezentacji? Czy warto robić dry-runy? Co przykuje uwagę jury? Jak storytelling i storyboarding mogą pomóc Ci stanąć na podium? O tym i o innych wskazówkach opowie Wam Jarek Sokolnicki, Head of Microsoft Technology Center w Polsce.


Jarosław Sokolnicki - Microsoft

SOBOTA, 19 CZERWCA - GODZ.11:00

IKO 5.0 - droga do chmury


W trakcie prezentacji opowiem o tym jak wygląda od kuchni Projekt migracji do chmury obliczeniowej największej Platformy Mobilnej w Polsce, ze szczególnym naciskiem na odejście od tradycyjnego myślenia w podejściu do budowania aplikacji.


Marcin Wróbel - PKO Bank Polski